حبیب الرحمن حکمتیار
Habiburahman Hekmatyar

دروغ و بهتان ارزش های که برخی رسانه ها به آن روی آورده اند.حبیب الرحمن حکمتیار

بازگشت
20 جوزا 1398           
Comment  3

مرض دروغ ،بهتان و تهمت رسانه ها و برخی ژورنالست های مریض را فرا گرفته است، نه ارزشی نزد اینان مهم است و نه در حفظ ارزشها تلاش می کنند،  خبر ۸۵ میلیون افغانی باج دادن سرتاسر دروغ شرم آور است که تکرارا برخی از رسانه ها و ژورنالستها آنرا نشر می کنند. کاش اینان در مقابل ارزشهای ملی چون نبود حاکمیت و دخالت های آشکار امریکا در مردم بیداری خلق می کردند، کاش منفعت طلب و محافظه کار نبودند. همین چند روز پیش رئیس جمهور فرمان می دهد تا در شیوه انتخابات اصلاحات لازم بیاید، به شیوه ام دی آر برگذار شود و از تکنولوژی کار گرفته شود اما سفیر امریکا و یاماموتو فرمان رئیس جمهور را رد می کنند و تمام رسانه ها در گوش فیل خواب هستند و این عمل را شرم و ننگ برای خود ندانستند و اهمیتی هم نداشت تا ملت را بیدار کنند!!! و باز انتخابات کثیف پر از فساد و شرم آوری خواهیم داشت و مردم سالاری نزد مطبوعات ارزش اش همچون اخبار های دروغ است که فقط بازار رسانه ها را گرم کند و بس. کاش رسانه ها در مورد کشتاری که در آن هر روز از سوی حکومت،نیروهای خارجی و مخالفین مردم بی گناه به شهادت می رسند جرأت ایجاد عکس العمل در ملت می بودند . در ماه رمضان هر روز بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ افغان در جنگ کشته شده اند یعنی بیش از ده هزار افغان در یک ماه جان خود را از دست داده اند و تمام جناح های درگیر ملامت اند نه اینکه فقط یک جناح ملامت دانسته شود اما رسانه های ما از یک چشم کور اند و به جای اینکه ملت را در مقابل ارزشهای ملی که هر روز به آن صدمه می رسد بیدار کنند دنبال مسائل کوچک بی ارزش می روند و حتی برای داغ کردن بازار خود به دروغ و تهمت روی می آورند، حقیقتا شرم است،در حق ملت بیشترین ظلم را همین آزادی بیان جعلی می کند که شما هیچ گاه قادر نخواهید بود اشاره به سوی کسی داشته باشید که حاکمیت شما را از بین برده و هرکاره افغانستان خارجی ها باشند. و همانها شما را موظف کرده باشند که افغانها را در مسائل دیگر مصروف سازید و نام اش را هم بگذارند آزادی بیان.

حبیب الرحمن حکمتیار
21 جوزا 1398


Reply |

20 جوزا 1398

شما تشویش نداشته باشید صرف جایگاه وموقف امیر جهاد و آزادی مردم را حفظ نماید هیچ گاهی به همچون موارد که باعث بدنامی شود نزدیک‌نشوی دشمن در کمین است در همه میآریم ناکام وبه سیاه شده اند تنها شیوه های جدید را از بادارانشان می آموزند تا بین تخدعه ایجاد نمایند ما به حکمت وایمانداری جناب حکمتیار باور داریم تا زنده است مردم در کنارش خو اهد بود و مسیر شهدای آزادی را تعقیب خواهند نمود دشمن زبون شده خوارتر نیز خواهند شد
Reply |

Safia

20 جوزا 1398

تر کومه ځایه چې د هیواد ټول ولس ته معلومه ده رسنۍ، خبریالان حتا خبرونه یي خرڅ سوي دي هغه ځيني چې ندي خرڅ سوي هغوی تر تهدید او اختار لاندي دي له ‌‌‌‌‌‌ډاره څه نسي ویلی چې همدا ‌‌‌‌‌‌ډار هم پخپله یو جرم دئ تر دې چې چپ ناست وي ښه دئ او باید له خبریالی لاس په سر سي.
Reply |