حبیب الرحمن حکمتیار
Habiburahman Hekmatyar

آزادی بیان به تمسخر ګرفته می شود!! حبیب الرحمن حکمتیار

بازگشت
14 جوزا 1398           
Comment  5

آزادی بیان به حدی به مسخره ګرفته می شود که هیچ یک از اعضای حزب اسلامی نمی تواند در فیسبوک فعالیت داشته باشند، تمام صفحه ها و پروفایل های آنان بسته می شود. دیګران حتی  برای مرده ها و زیارت های خود صفحات فیسبوک دارند و به صد نام و نشان در فیسبوک فعالیت دارند اما حامیان آزادی بیان از عملکر زشت شان در قبال حزب اسلامی شرم نمی کنند.

 امنیت ملی و وزارت مخابرات در این راستا با حزب اسلامی همکاری نمی کند، ګویا آنان نیز در ایجاد کردن موانع برای حزب اسلامی در صفحات فیسبوک  همدست هستند.

وقتی احزاب و شخصیت های دیګر را می بینید هر کردام به نام های مختلف صدها صفحات در فیسبوک دارند به نام رهبر دلها،هواداران،حامیان، طرفداران،جوانان،انسجام و فلان فلان به راحتی فعالیت می کنند اما پروفایل یک طفل ده ساله که به حزب اسلامی علاقه دارد را برای همیش از بین می برند!!! شرم هم نمی کنند، تصور می کنند با این کار خود موفق خواهند بود. اګر صدا خفه کردن می توانست به جای برسد در چهار دهه ګذشته دو ابرقدرت باید به اهداف خود می رسیدند. آن ادارات افغانستان که برای فیسبوک قابل اعتبار هستند صفحات حزب اسلامی را می بندند و مانع فعالیت آنان می شوند.

این مسئله با جناب اتمر که رئیس مشاور امنیت بود شریک ساخته شد، با جناب ستانکزی رئیس امنیت ملی صحبت شد،با وزیر مخابرات مشکل درمیان ګذاشته شد اما مشکل رفع نګردید.

شاید ترس از حزب اسلامی باشد و فیسبوک که لانه استخبارات منطقه و اخبار غیر حقیقی را به مردم می دهد نباید در آن حزب اسلامی حضور فعال داشته باشد.

مدعیان آزادی بیان که آزادی بیان را بزرګترین دست آورد خود در افغانستان می دانند شرم کنند،خجالت بکشند که مانع حضور فعال بیان بزرګترین حزب و ستون فقرات جهاد علیه شوروی هستند. این آزادی بیان دروغین که نه اهمیتی به حاکمیت ملی می دهد و نه به دست اندازی نیروهای خارجی کارش خدمت به آنان و سرکوب صدای حقیقی مردم است.اینان بیشترین ترس را از آزادی بیان دارند، به نام دیموکراسی بیشترین ضربه را به مردم سالاری رساندند، به جای اتفاق و اتحاد هر روز ملت را بیشتر از هم پاشیدند و با فساد و جعل کاری لکه ننګ بر پیشانی تاریخ تمام دیموکراسی جهان زدند.

حبیب الرحمن حکمتیار
19 جوزا 1398

حزب حکمتیار چیزی به گفتن دارد با اینقدر راکت یاریش؟
Reply |

19 جوزا 1398

حزب چي میکنه فسبوکه> فسبوک خو دست ساخته کفار است> دوم اینکه کسانیکه مثل حکمتیار اصلا به ازادي هایی فردي منجمله ازادي‌بیان معتقد نیستند چی شد که امروز از ازادي فردی و ازادي بیان داد میزنند؟؟؟؟
Reply |

18 جوزا 1398

ابتدا درس بخوان که سواد پیدا کنی که کدام کردام نوشته نکنی.
Reply |

18 جوزا 1398

حکمتيار صيب په بښنی سره زما نظر ستا دليکنی پوری مربوط نده ولی دا ويل غواړم چی ستاسی ليکنی 80% په دری ژبه دی ولی په پښتو ليکنی نه کوی
Reply |

15 جوزا 1398


Reply |